top of page

Skatlogi

Viens no skatloga uzdevumiem ir garāmgājējam radīt vēlmi uzzināt, kas atrodas veikalā. Tirdzniecības vietām ar ierobežotām iespējām nepieciešams maksimāls rezultāts, tādēļ ļoti nozīmīgs ir skatlogu noformējums. Skatlogs rada uzņēmuma tēlu, precizē tā darbības jomu, kā arī sniedz garāmgājējam jeb potenciālajam klientam informāciju. Populārākā informācija, kas redzama skatlogos, ir jaunumi un atlaides.

Foto tapetes

Foto tapetes dod iespējas cilvēkiem pašiem pārveidot vidi tā, kā vēlas. Palīdzēsim Jums atsvaidzināt interjeru ar skaistām tapetēm – vienalga, vai tā būs Jūsu pašu fotogrāfija vai arī attēls no foto datubāzēm.

Kanvas

Kanvas

Mūsdienās ļoti daudz cilvēku fotografē savam priekam, bet, lai šie foto nepaliktu tikai datorā, tos iespējams izgatavot kā skaistas lielformāta bildes jeb kanvas un pielikt pie sienas kā mākslas darbus. Kanvas tiek drukātas uz speciāla materiāla ar audekla faktūru, kas tiek ražots īpaši šim nolūkam. Kanvu foto attēli tiek izdrukāti un uzvilkti uz rāmja, kas nodrošina to ērtu piestiprināšanu pie sienas. Rāmji tiek veidoti no koka, kas nodrošina nepieciešamo izturību. Foto tapetes ir veids, kā radīt kaut ko interesantu, citādāku interjerā.

bottom of page